031-32335081 Info@Nargostar.com

معرفی شرکت

شما اینجا هستید

 معرفی مجتمع

مجتمع صنایع شیمیایی نارگستر سپاهان در سال 1320 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس و برند آن در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه تولید مواد ناریه صنعتی و تجاری فعالیت می کند. لذا شرکت مجتمع صنایع شیمیایی نارگستر سپاهان بابیش از دو قرن سابقه در تولید مواد ناریه تجاری ،صنعتی از جمله تولید کنندگان معتبر و موفق این صنعت محسوب می شود و از رهگذر تلاش های مجدانه و سیاست گذاری های هوشمندانه و بانگاه به آینده ای روشن توانسته است موفقیت های ارزشمندی را در دفتر افتخارات خود ثبت نماید که رشد توأمان کمیت و کیفیت محصولات تولیدی در کنار توسعه ارزش برند و نیز رضایت مشتریان از جمله دستاوردهای آن بوده است. خاطرنشان میگردد دستاوردهای امروز شرکت ماحصل همت والای کارکنان کوشا و مدیریت توانای شرکت است. از آنجا که در تدوین سند توسعه شرکت توجه همزمان به استفاده از فرصت های پیش رو وخلق ارزش های عملی از رهگذر مدیریت بر منابع و ایجاد ارزش برند در مواردی چون منابع انسانی، بهره وری، دارائی های فیزیکی، محصولات و فن آوری، محور و مبنا بوده است، طبیعی است برای دستیابی به اهداف فوق می بایست کوشش سخت افزاری کارخانه و کیفیت محصول تولیدی به موازات ارتقاء همه جانبه فن آوری و مهندسی سامانه تولید درکنار حقوق مصرف کنندگان در ایده آل ترین حالت ممکن باشد. استقرارنظامنامه های بین المللی از جمله 2008 : ISO 9001 در زمینه کیفیت و 2004 : ISO 14001 در زمینه محیط زیست و 2007 : ISO 18001 در زمینه بهداشت و ایمنی و همچنین گواهینامه CE اتحادیه اروپا ، گواهی صادق بر موفقیت های این مجتمع تولیدی است. - چشم انداز شرکت مجتمع صنایع شیمیایی نارگسترسپاهان آرمانی همسو با آرمان های ملی برای کمک به خودکفایی کشور در زمینه تولید مواد ناریه تجاری ، صنعتی و بدست آوردن سهمی از بازارهای جهانی و ملی با بهره گیری از رشد ارزش برند سازمانی برای خلق بیشترین ارزش برای مشتری وسایر ذینفعان با نگرش جامع به رعایت قوانین و مقررات حاکم برکشور.


بیانیه مأموریت

شرکت مجتمع صنایع شیمیایی نارگستر سپاهان همسو باآرمان های ملی به عنوان یکی از عمده ترین تولیدکنندگان موادناریه تجاری، صنعتی در کشور، تولیدات خود را برای مصرف در صنایع شیمیایی ، معادن و نورافشانی عرضه می نماید. ما برای ایجاد ارزش برند سازمانی و جلب رضایت مشتریان و کسب سهم بیشتری در زنجیره بازار مصرف، تلاش میکنیم محصولاتی متنوع باکیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی را به بازارعرضه کنیم. در این راستا با حمایت از فعالیت های تحقیقاتی ، انتقال و بومی سازی دانش وفن آوری های پیشرفته سعی در استفاده بهینه از امکانات و منابع به منظور افزایش بهره وری در این صنعت ، داریم. ما به برنامه ریزی منطقی و اصولی جهت توسعه ارزش برند ارج نهاده و باتوجه به مبانی اخلاقی، کرامات انسانی، رعایت قوانین و حفظ حقوق کلیه ذینفعان در راه سودآوری و توسعه پایدار گام می نهیم. ما به بهبود ارزش برند شرکت خود به صورت مستمر اعتقاد و تعهد داریم. ما معتقدیم یکی از عوامل موثر در موفقیت ارزش برند، توسعه ارتباط مناسب درون و برون سازمانی و اعتماد متقابل با تأمین کنندگان و رعایت حقوق مصرف کنندگان میباشد. آموزش کارکنان باهدف توسعه ارزش برند و فراهم نمودن فضای خلاقیت و نوآوری، ایجاد ارتباط و فضای صمیمی بین کارکنان و مدیران، آزادی اندیشه و بیان همراه با تقویت ظرفیت معنوی و ایجاد دلبستگی، تعلق خاطر و وظیفه شناسی از جمله سیاست های همیشگی این شرکت است که با ایجاد یک فضای امن کاری، رعایت حقوق و ارج نهادن به زحمات آنها ، محیط مناسبی را برای رشد و تعالی جامعه کارکنان صنعت فراهم می نماید.


خطوط تولید مجتمع صنایع شیمیایی نارگستر

واحد شیمیایی : تولید نمک های نیترات ، سدیم ، پتاسیم ، استرانسیوم ، کلسیم ، مس ، باریم و ...


 

واحد پیروتکنیک (نورافشانی) : تولید انواع اقلام نورفشانی و آتش بازی


 

واحد باروت سازی : تولید انواع باروت

آزمایشگاه کنترل کیفیت و امور تحقیقاتی


 

تصویر: 
مدیرعامل : دکترسیدجلال بهشت نژاد

مدیرعامل: دکتر سید جلال بهشت نژاد

Managing Director : Dr.Seyed Jalal BeheshtNezhad


...

دفتر فروش: اصفهان، خیابان طالقانی، جنب اداره برق منطقه ای پلاک 750

تلفن: 03132335081 - فاکس: 03132334392

کدپستی: 8135864555


کارخانه : اصفهان ، روبروی پلیس راه اصفهان تهران، کیلومتر 9 جاده علویجه

تلفن: 03133803887 - 03133801837
فکس: 03133801769

شرکت مجتمع صنایع شیمیایی نارگستر سپاهان همسو باآرمان های ملی به عنوان یکی از عمده ترین تولیدکنندگان موادناریه تجاری، صنعتی در کشور، تولیدات خود را برای مصرف در صنایع شیمیایی ، معادن و نورافشانی عرضه می نماید. ما برای ایجاد ارزش برند سازمانی و جلب رضایت مشتریان و کسب سهم بیشتری در زنجیره بازار مصرف، تلاش میکنیم محصولاتی متنوع باکیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی را به بازارعرضه کنیم.